Zasúťažte si

O STAVBE

R4 Prešov, severný obchvat,
I. etapa

Rýchlostná cesta R4 v úseku severného obchvatu Prešova má za úlohu prepojiť diaľnicu D1 a rýchlostnú cestu R4 Kapušany – Giraltovce tak, aby sa odľahčila doprava z existujúcej komunikačnej siete mesta Prešov a vložením mimoúrovňových križovatiek sa prerozdelila zdrojová a cieľová doprava. Tým sa zvýši bezpečnosť motoristov a zlepší plynulosť a komfort jazdy. Križovatka Prešov, sever zabezpečí vylúčenie dopravy z cesty I/68 z centrálnej mestskej zóny a priamo napojí cesty I/68 na D1 a R4. Úsek je dlhý 4,3 km, zahŕňa až 155 stavebných objektov vrátane 9 mostov a vyše kilometrového tunela Bikoš. Motoristom ušetrí úsek zhruba 10 minút.
O stavbe
O stavbe

Dĺžka úseku

4,3

km

Počet mostov

9

Dĺžka tunela

1,15

km

SÚŤAŽ

NEOBÍĎTE ŠANCU VYHRAŤ

Jedna správna odpoveď na jednoduchú otázku vám môže zabezpečiť účasť na slávnostnom otvorení úseku "R4 Prešov, severný obchvat, I. etapa", ktoré sa bude konať 25.9.2023.
O súťaži

NOVINKY

Bezpečne v tuneli

Bezpečnému prejazdu tunelom napomáhajú technologické inovácie, bezpečnostné prvky ale najmä ohľaduplné správanie vodičov. Vnútorné vybavenie tunela sa riadi prísnymi bezpečnostnými opatreniami. Od svetelnej signalizácie, značenia, únikových ciest, telefónov, hasiacich zariadení až po reproduktory. Prostredníctvom kamier sú v pohotovosti aj oči našich špecialistov, a to nepretržite, 24 hodín denne.

Rada pre motoristov: pred každým tunelom nájdete značku s frekvenciou rádia, nalaďte si ju vo vašom vozidle. V prípade nehody sa vďaka tomu hneď dozviete, ako postupovať.
Video

GALÉRIA

POĎTE S NAMI
NAOKOLO PREŠOVA

NEOBÍĎTE NAŠU SÚŤAŽ
A PRIHLÁSTE SA DO NEWSLETTERA


© 2021 - 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Ochrana osobných údajov | Vyrobila PROGNESSA
crossarrow-right